A FIM és a Santander csapata a World Sidecar népszerűsítése érdekében !
2019. évi FIM oldalkocsi világbajnokság - Grobnik (CRO), augusztus 24-25.
Alig több mint két hónappal a Moto GP világbajnokság kezdete előtt a Repsol Honda Team egy új versenyzővel készül a 2020-as szezonra. Moto2 világbajnok, Alex Márquez. A novemberi, Valenciában és Jerezben elvégzett együttes tesztelési idő után Alex Márquez készen áll a visszatérésére a Hondához és a Repsolhoz - akikkel 2014-ben elnyerte a Moto3 címet -, és megismerte új motorkerékpárját. Az akkor induló kategóriában.
Megújuló Bajnokság a nagyratörő cél!
Az SH Group megkapta az Alpok Adria Nemzetközi Bajnokság támogatására
irányuló szerződést azzal a céllal, hogy javaslatot tegyen egy olyan
transznacionális bajnokságra, amely a lehető legtöbbet hozza ki a
géposztályok által kínált lehetőségekből.
A Magyar Motorsport Szövetség támogatásával 2020-ban egy új típusú, hivatalos magyar tömegsport kupasorozat indul. Kezd el reszelni a vasat, mert ez Neked való lesz!
Fölényes HTS-sikert hozott a Nemzeti WAGNER-HOME Motokrossz Csapatbajnokság Ajkán. A Szvoboda Bence (27), Varga Imre (21) és Hugyecz Erik (27) alkotta trió lehengerlő motorozással gyűjtötte be a peresztegi istálló hetedik csapataranyát, beérve ezzel a valamikori Honvéd Budapest motokrossz szakosztályát.
A kaposvári versenyen szerzett győzelmével bebiztosította ötödik egyéni címét a hazai
motokrosszbajnokságban. A HTS KTM Team kiválóságát sérülései sem hátráltatták az
újabb cím elérésében.
Heroikus küzdelemben nyerte meg a 2019-es cseh bajnoki címet motokrosszban
Szvoboda Bence. A kaposvári motorversenyző sérült vállal is dobogóra állhatott az
utolsó, jiníni fordulón. 2 pont döntött a titulus sorsáról.
Gaildorfban újra peches versenye volt a magyar motokrosszversenyzőnek. Baljós
jelekkel várja a szezon hátralévő részét.
Véget ért az 51. Kékszalag Nagydíj. ???? Az utolsó befutó a Sunset, Bánrévi Lilivel a kormánynál. A csapat: Bánrévi Ákos, Makkos Gábor, Molnár Szabolcs István, Burian Balázs, Fonalka Mira Panka. Gratulálunk! Az utolsó befutót az abszolút győztes Racing Django csapata köszöntötte a vízen Pezsgővel !
Sidecar race pannonia ring (FIM)
Remse Racing kidolgozott egy olyan tervet amelyel a gépet 9 órára(futamra), meg tudták volna javítani. Mechanikus problémák voltak. Kicserélték a motort verseny előtti nap folyamán a időmérő edzések között. De ennek ellenére még mindig problémájuk adódott. A kapu még mindig zárva volt a Sprint Race számára. Az összes csapatnak még öt perc kellett volna, hogy mindenki felsorakozhasson a versenyvonalhoz de ez nem így volt. Nem kezdték el a versenyt. Ez nagy csapás volt a csapat számára ennyi kemény munka után.
