2022. február 08., kedd 09:30

SuperEnduro GP of Hungary

Kökényesi György nyomán, immár harmadik alkalommal kerül megrendezésre a Papp László SportArénában a SuperEnduro GP magyarországi fordulója. A 2019-es fantaszikus debütálás után, 2020. február 1-én újra SuperEnduro lázban volt a hazai közönség, ugyanis újra hazánkba látogattak a világ legjobb teremendurósai!

Fölényes HTS-sikert hozott a Nemzeti WAGNER-HOME Motokrossz Csapatbajnokság Ajkán. A Szvoboda Bence (27), Varga Imre (21) és Hugyecz Erik (27) alkotta trió lehengerlő motorozással gyűjtötte be a peresztegi istálló hetedik csapataranyát, beérve ezzel a valamikori Honvéd Budapest motokrossz szakosztályát.

A kaposvári versenyen szerzett győzelmével bebiztosította ötödik egyéni címét a hazai

motokrosszbajnokságban. A HTS KTM Team kiválóságát sérülései sem hátráltatták az

újabb cím elérésében.

Heroikus küzdelemben nyerte meg a 2019-es cseh bajnoki címet motokrosszban

Szvoboda Bence. A kaposvári motorversenyző sérült vállal is dobogóra állhatott az

utolsó, jiníni fordulón. 2 pont döntött a titulus sorsáról.

2019. augusztus 16., péntek 07:30

Válla szabotálhatja Szvoboda bajnoki címeit

Gaildorfban újra peches versenye volt a magyar motokrosszversenyzőnek. Baljós
jelekkel várja a szezon hátralévő részét.

MAGYARORSZÁG NEMZETI NYÍLT JUNIOR- SENIOR MOTOCROSS ORSZÁGOS BAJNOKSÁG

1. 04. 07. szombat

NEVEZÉSI LAP LETÖLTÉS itt

MX TRACK HÁZIREND LETÖLTÉS itt

2018. április 09., hétfő 21:07

Szvoboda araszol felfelé a dobogón

Szvoboda Bence továbbra is remek formában van. A HTS Team kiválósága ezúttal az osztrák bajnokság versenyén vett részt Langenloisban, ahol - a múlt heti csehországi harmadik hely után - a dobogó második fokára állhatott fel.

2018. április 03., kedd 19:39

Bronzéremmel !! Kezdett Szvoboda Bence!

Óriási Magyar siker Csehországban - Bronzéremmel !! Kezdett Szvoboda Bence!

Dobogóra állhatott Csehországban a Magyar motorversenyző

Nem volt zökkenőmentes a bemutatkozás a királykategóriában, de így is sikerült!

Szvoboda Bence (26) Húsvét hétvégéjén megkezdte a 2018-as versenyszezont. A tavalyi év cseh MX2-es bajnoka idén egy kategóriával feljebb lépett, az MX1-es géposztály trónját ostromolja. Erősebb motorok, tapasztaltabb ellenfelek nehezítik dolgát ebben az évben. A szezonnyitó Kaplice-i versenyen bár Őnmagával nem volt elégedett, de így is  kivívta a versenytársak és a szakma elismerését. Bronzérmet szerzett első nekifutásra.

2018 FIM MXGP / MX2 MOTOCROSS WORLD CHAMPIONSHIP CALENDAR

Menny és pokol. A hazai motokrossz bajnokcsapat, a HTS Team versenyzőinek
mindkettőből kijutott az országos motokrosszbajnokság utolsó előtti versenyén. A
nehézségek dacára a bajnoki cím kapujába ért a peresztegi csapat.
Gyál, a hazai sorozat negyedik állomása egy rettegett helyszín a versenynaptárban: kicsit
olyan, mint a Forma-1-ben Monaco. Speciális vezetési képességeket igényel, hogy a homokos
borításán valaki gyors legyen. A precíz motorkezelésen túl brutális állóképességet követel a
versenyzőktől. Aki itt nyerni tud, az joggal mondhatja magát a legjobbnak.

2017. május 12., péntek 15:26

Fényes magyar sikerek nemzetközi mezőnyben

A németországi ADAC MX Masters sorozat Európa egyik legnívósabb nemzetközi bajnoksága. 25 náció között Magyarországot is képviseli egy maroknyi csapat. A hazai tehetségek versenyről-versenyre az élmezőnyben teljesítenek.

A motokrossz egy összetett sportág. Fizikálisan, mentálisan és technikailag is toppon kell hozzá lenni, mert ha csak egy összetevő is hibázik, elmarad a siker. A felkészülés rengeteg energiát követel a versenyzőktől és a csapatoktól egyaránt. Magyarországról indulva nehéz nemzetközileg sikeresnek lenni ebben a szakágban. Nem dúskál az ország motokrossz-világbajnokokban, de egy kis magyar csapat hétről-hétre bizonyítja a sportág iránti elkötelezettségét.

Hibátlan versenyt zárt a 25 éves kaposvári motoros a cseh motokrossz bajnokság második állomásán. Dupla futamgyőzelmével tovább nőtt előnye az összetettben.Szvoboda Bence sikerszériája tovább folytatódott az elmúlt hétvégén. Az egykori legendás világbajnoki helyszín, Dalecin várta a cseh motokrossz bajnokság mezőnyét, benne a kilencszeres magyar bajnokkal. 9 országból 140 versenyző adta le nevezését erre a viadalra, 4 különböző kategóriában.